Akcesoria GSM

Nie ma żadnych produktów

W tej kategorii znajdują się Akcesoria do telefonów komórkowych takie jak Pokrowce na telefon gilotyny do wycinania kart sim na micro sim czy też ładowarki oraz baterie do telefonów. Tego typu Akcesoria GSM pozwalają zabezpieczyć telefon bądź rozszerzyć jego funkcjonalność. Wszystkie oferowane produkty są nowe.

Więcej

Podkategorie

 • Baterie

  Kategoria Baterie do telefonów komórkowych zawiera zarówno baterie oryginalne jak i tzw. Zamienniki. Wszystkie oferowane przez nas baterie są to produkty nowe. W opisie każdego modelu baterii są wyszczególnione jej parametry jak pojemność oraz napięcie.

 • Pokrowce

  Kategoria pokrowiec na smartfona zawiera pokrowce do telefonów komórkowych. W ofercie posiadamy różnego rodzaju pokrowce, zarówno elastyczne silikonowe pokrowce zakładane na tył telefonu jak i zamykane pokrowce tzw z klapka chroniące cały telefon. Do wybranych modeli poosiadamy także pokrowce typu portfel, w których dodatkowo można znaleźć kieszonki na kartę bankomatową  czy też pieniądze.

 • Folia ochronna na telefon

  Kategoria Folia ochronna na telefon zawiera folię ochronne na ekrany dotykowe / wyświetlacze telefonu, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza go przed zarysowaniem co mogło by spowodować jego uszkodzenie.

 • Wycinanie Karty Sim

  Wycinanie Karty Sim - Obecnie zmieniając telefon może się okazać że musimy przyciąć standardową kartę sim żeby jej rozmiar odpowiadał np micro sim czy też nano sim. Do tego celu służą wycinarki kart sim, które mamy w ofercie. Są to profesjonalne gilotyny dzięki, którym szubko i precyzyjnie sim na micro sim czy też sim na nano sim.

 • Zestaw Słuchawkowy

  Kategoria Zestaw Słuchawkowy, zawiera zestawy słuchawkowe do telefonów. Zarówno zestawy oryginalne dedykowane dla konkretnego modelu jak i uniwersalne zestawy słuchawkowe pasujące do wielu modeli.

 • Kable USB

  Kable usb rodzaje - Kategoria Kable USB zawiera różnego rodzaju kable, zarówno kabel micro usb jak i mini usb. Posiadamy zarówno oryginalne kable dedykowane do konkretnego modelu  jak i dużo tańsze zamienniki. Tego typu kable nazywane są także jako przewody usb

 • Adaptery

  Kategoria Adaptery zawiera różnego rodzaju przejściówki z micro USB na USB, Z mini USB na micro USB itp. Tego typu adaptery mogą być wykorzystywane między innymi do podłączenia klawiatury, dysku zewnętrznego USB do tabletu, który posiada jedynie złącze micro usb


meridiasprzedam   smedyczny.pl   Sklep gsm

Kontakt z nami

Suplegsm.pl
ul. Siennicka 12 80-758 Gdańsk

Informacja

Jesteś na stronie suplegsm gdzie znajdziesz najnowsze części gsm jak i akcesoria gsm do większości dostępnych modelu telefonów oraz tabletów.