Części do telefonów

Jest 30 produktów.

Kategoria Części GSM zawiera różnego rodzaju części do telefonów - smartfonów umożliwiające naprawę urządzenia. Znajdziesz u nas między innymi ekrany dotykowe - digitizery a także wyświetlacze LCD a także płytki klawiatury różnego rodzaju złącza systemowe - ładowania a także taśmy LCD wykorzystywane w telefonach rozsuwanych (Slide).

Więcej

Podkategorie

  • Wyświetlacze LCD

    Kategoria Wyświetlacze LCD zawiera zarówno oryginalne LCD jak i zamienniki, umożliwiające wymianę uszkodzonego wyświetlacza w telefonie. Tego typu wyświetlacze do telefonów komórkowych są to produkty wysokiej jakości zapewniające ładny obraz oraz cechują się długą trwałością.

  • Ekrany Dotykowe

    Kategoria Ekrany Dotykowe zawiera nowe ekrany dotykowe do telefonów komórkowych nazywane także jako Digitizery. Każdy ekran dotykowy jest zabezpieczony folią ochronną, którą należy zerwać podczas montażu ekranu w smartfonie. Posiadamy ekrany pojemnościowe jak i oporowe w zależności od modelu telefonu.

  • Taśmy LCD

    Kategoria Taśmy LCD zawiera różnego rodzaju taśmy wykorzystywane w telefonach komórkowych. Zarówno taśmy z głośnikiem rozmów czy też przyciskami włącznika aż po taśmy lcd, które wykorzystywane są w telefonach rozsuwanych typu Slide. Każda taśma dedykowana jest do konkretnego modelu.


Produkty na stronie

Wyświetlacz LCD do telefonów Nokia z serii CX-XX, przekątna 3.2 cala, rozdzielczość 360 x 640 pix. 

Dodaj

LCD wyświetlacz Nokia, przekątna 2.4 cala, rozdzielczość 320 x 240 pix. 

Dodaj

Wyświetlacz LCD Nokia C3-01, pasuje także do modelu Nokia X3-02.

Dodaj

Wyświetlacz Nokia E53, przekątna 2.4 cala, wyświetla 16 mln kolorów.

Dodaj

Wyświetlacz LCD do telefonów Nokia, przekątna 2.36 cala, 16 mln kolorów.

Dodaj

Wyświetlacz LG GT810 zapewnia wygodę użytkowania dzięki rozmiarze 3" i rozdzielczości 240 x 400 px. 

Dodaj

Produkty na stronie

Kontakt z nami

Suplegsm.pl
ul. Siennicka 12 80-758 Gdańsk

Informacja

Jesteś na stronie suplegsm gdzie znajdziesz najnowsze części gsm jak i akcesoria gsm do większości dostępnych modelu telefonów oraz tabletów.